Aktualności

Nowy sezon pracy Spotkań Małżeńskich

Rozpoczął się nowy sezon pracy Spotkań Małżeńskich. Zapraszamy wszystkie małżeństwa, które chcą przeżyć piękny  weekend we dwoje, by odświeżyć swoje uczucia, „odkurzyć”  miłość, odkryć na nowo niepowtarzalność swojego związku. Zapraszamy wszystkie małżeństwa, które bardzo się kochają i chcą, by ich miłość nabrała nowego kolorytu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w swoim małżeństwie zakochać się na nowo w swoim mężu, żonie.

Zapraszamy także małżeństwa, którym trudno się dogadać, wszystkie te, dla których  małżeństwo jest „pod górkę”. Weekend rekolekcyjny, nasze rekolekcyjne warsztaty to czas i miejsce, gdzie można popatrzeć na siebie w nowym świetle, z zupełnie innej perspektywy i nauczyć się, jak prowadzić dialog w małżeństwie. Spotkania Małżeńskie tak są prowadzone, że w czasie ich trwania  można dogadać się ze sobą i to  dogadywanie się, porozumienie może przedłużyć się na następne lata małżeństwa. Zapraszamy wszystkie małżeństwa, które chcą, by ich dzieci bardziej odczuwały miłość ich rodziców.

Terminy i miejsca tych warsztatów rekolekcyjnych znajdują się na naszej zakładce z terminami.

Zapraszamy także pary chłopców i dziewcząt, którzy nie są jeszcze małżeństwem. Jeżeli chodzicie ze sobą, jesteście parą i poważnie myślicie o przyszłości swojego związku, to zapraszamy na Wieczory dla Zakochanych. Jeżeli myślicie o małżeństwie, to Wieczory dla Zakochanych pomogą Wam w odpowiedzi na pytanie, czy Wasz związek ma szansę. Będziecie mieli możliwość przyjrzenia się Waszej miłości. Doświadczycie, w jaki sposób prowadzić dialog, który pozwoli Wam na lepsze porozumienie w Waszym związku. Terminy niektórych serii Wieczorów znajdziecie w zakładce Wieczory dla Zakochanych i Rekolekcje dla Narzeczonych. Ale nie wszystkie terminy i miejsca są tam podawane. Dlatego pytajcie o nie osoby odpowiedzialne za Spotkania Małżeńskie w pobliżu miejsca Waszego zamieszkania. Znajdziecie je na tej stronie w zakładce: więcej o Spotkaniach Małżeńskich/Stowarzyszenie w Polsce.

Zapraszamy

Irena i Jerzy Grzybowscy